Przewóz osób do Anglii

Profesjonalny przewóz osób na trasie Polska – Anglia – Polska flotą nowoczesnych busów! Zależy nam, żeby nasi klienci mogli podróżować w komfortowych warunkach, więc zapewniamy im wygodne siedzenia oraz dużą przestrzeń umożliwiającą wyciągnięcie nóg.

Wiemy, że długa podróż może być męcząca – nasze busy do Anglii zostały wyposażone w klimatyzację oraz odtwarzacze DVD, które powinny umilić czas spędzony w podróży.

Co więcej bus do Anglii posiada przestronny bagażniki, dlatego z łatwością pomieścimy i odpowiednio zabezpieczymy przewożone przez pasażerów walizki.

Transport busem z Polski odbywa się zgodnie z systemem Door to Door. Pasażerów odbieramy z domu w Polsce i zawozimy do większości lokalizacji w Wielkiej Brytanii. To szczególnie wygodne rozwiązanie dla klientów, którzy nie posiadają samochodu, ponieważ nie muszą się martwić dojazdem na miejsce zbiórki oraz późniejszym poruszaniem po Wielkiej Brytanii.

Nasze busy wyjeżdżają z Polski w każdy piątek, a z Anglii w niedzielę. Decydując się na przewóz, należy zapisać się wcześniej telefonicznie lub mailowo. Podczas takiej rozmowy ustalimy również jego cenę.

Po dokonaniu rezerwacji, wystarczy się już tylko spakować i czekać na kierowcę, który przyjedzie po Ciebie w umówionym terminie.