Przewóz paczek do Anglii

Nasze usługi transportowe prowadzone są w systemie Door to Door. Klientom oferujemy przewóz paczek z Polski do Anglii. Ich cena zależy od wagi oraz gabarytów danego przedmiotu. Im większy i cięższy przedmiot tym wyższy koszt.

Transportujemy wiele różnych paczek: od tych w rozmiarach standardowych, nieprzekraczających 30 kilogramów, aż po wielkogabarytowe ważące ponad 150 kilogramów. Transportujemy między innymi rowery, skutery, a także meble czy sprzęt RTV i AGD.

A jeśli planujecie przeprowadzkę za granicę, to w ramach przewozu paczek z Polski do Anglii pomożemy w przewiezieniu wszystkich rzeczy we wskazane miejsce. Przeprowadzka stanie się szybka i wygodna, a Wy nie będziecie musieli się martwić transportem rzeczy.

Mamy także ciekawą propozycję dla klientów, którzy wolą latać samolotem. Podczas gdy Wy będziecie cieszyć się komfortową podróżą, my zajmiemy się transportem Waszych bagaży pod wskazany adres. Dzięki temu nie musicie się martwić pozostałymi rzeczami.

Żeby skorzystać z naszych usług należy zaakceptować regulamin przewozu paczek z Polski do Anglii, zgodnie z którym w paczkach nie wolno umieszczać alkoholu, wyrobów tytoniowych, a także broni. Zakaz ten dotyczy wszystkich produktów akcyzowych.

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów transport już dziś!