Co można przesłać paczką do Anglii?

pakowanie paczki

W związku z silnym trendem migracji młodych ludzi na zachód często to właśnie Anglia jest wybierana jako miejsce docelowe. Motywami przeprowadzki są przede wszystkim poprawa warunków finansowych, poprawa komfortu życia oraz walory turystyczne. Często bywa tak, że Anglia staje się nowym domem, który należy odpowiednio wyposażyć.

Staramy się, aby nowe gniazdko jak najbardziej przypominało dom, który pozostawiliśmy w Polsce. Dlatego rozwiązaniem, z którego najczęściej korzystamy jest przewóz paczek do Anglii. Korzystanie z profesjonalnych usług kurierskich jest strzałem w dziesiątkę. Dzięki nim możemy przewieźć małe paczki oraz większe gabaryty. Możemy nadać paczki standardowe, niestandardowe, a także skorzystać z przewozu pojazdów, motocykli, a nawet całego sprzętu RTV i ADG. Skorzystanie z usług takiej firmy z całą pewnością będzie świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które zamierzają się osiedlić w Anglii. Jednak przed nadaniem danej paczki, musimy zapoznać się z regulaminem. Produkty, które są całkowicie zakazane i wykluczone z przewozu to przede wszystkim  produkty akcyzowe, czyli alkohol czy tytoń, leki i wyroby medyczne, rośliny i zwierzęta, dzieła sztuki, antyki, metale szlachetne, a także szczątki ludzkie i zwierzęce. Na liście zakazanych przedmiotów znajdują się także materiały łatwopalne, artykuły niewiadomego pochodzenia oraz produkty, które szybko się psują. Zazwyczaj każda firma kurierska jest zobowiązana do kontroli przesyłek, dlatego  bardzo ważne jest, aby stosować się do regulaminu. W przypadku wykrycia niedozwolonych towarów możemy zostać obciążeni karą pieniężną.

Jak przygotować paczkę do nadania?

Często zastanawiamy się jak należy przygotować paczkę, aby podczas podróży nie uległa zniszczeniu. Każdy przedmiot powinien być szczelnie zapakowany. Opakowanie powinno być wytrzymałe, a towary, które znajdują się w środku powinny posiadać dodatkowo wypełnienie w postaci styropianu lub folii bąbelkowej, aby uniemożliwić przesuwanie się w trakcie transportu. Jeśli zależy nam, aby nasze paczki były dostarczone na czas, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy przewozowej, która posiada nie tylko doświadczenie w branży, ale także z niezwykłą dbałością dostarczy nam paczki.