Czy podróż busem do Anglii może być komfortowa?

bus do Anglii

Często planując podróż, czy to w sprawach zawodowych, czy w celu wypoczynku zadajemy sobie pytanie, czy wybór busa będzie tym właściwym? Jednak w obecnych czasach wielogodzinna podróż nie musi oznaczać spędzania czasu w niewygodnych siedzeniach i przysłowiowego tłuczenia się w niekomfortowych warunkach.

Czytaj więcej

Co można przesłać paczką do Anglii?

pakowanie paczki

W związku z silnym trendem migracji młodych ludzi na zachód często to właśnie Anglia jest wybierana jako miejsce docelowe. Motywami przeprowadzki są przede wszystkim poprawa warunków finansowych, poprawa komfortu życia oraz walory turystyczne. Często bywa tak, że Anglia staje się nowym domem, który należy odpowiednio wyposażyć.

Czytaj więcej

Jak wygląda przewóz paczek z Polski do Anglii

ysłać do Anglii

Wiele młodych osób coraz częściej decyduje się na przeprowadzkę poza terenami Polski. Obecnie to Anglia jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc, które docelowo stają się nowym miejscem zamieszkania. Dlaczego właśnie Anglia? Anglia oferuje młodym ludziom wiele możliwości. Lepsze warunki finansowe, możliwość rozwoju ścieżki kariery oraz liczne atrakcje turystyczne sprawiają, że tak chętnie Anglia jest odwiedzana.

Czytaj więcej

Zalety podróży busem do Anglii

busem za granice

Anglia od lat jest bardzo modnym i popularnym  kierunkiem wybieranym przez turystów. Liczba miejsc i atrakcji jest ogromna. Najchętniej odwiedzanym miejscem zdecydowanie jest Londyn. Stolica zachwyca swoją różnorodnością, architekturą oraz możliwościami.

Czytaj więcej

Podróż busem do Anglii a bagaż

podróż busem

Decydując się na wycieczkę, staramy się zaplanować wszystko jak najlepiej. Ostatnio bardzo popularną destynacją stała się Anglia, do której często przyjeżdżamy busem. Opcja door-to-door, świetnie się sprawdza podczas wyjazdów do Anglii. Dzięki takiej możliwości, docieramy bezpośrednio pod wskazany adres, nie martwiąc się o środki transportu na miejscu. Wybierając się do Anglii chcemy zobaczyć jak najwięcej. 

Czytaj więcej

Czy warto podróżować busem do Anglii?

bus

Planując wjazd często decydujemy się na podróż busem. Ostatnio bardzo popularnym kierunkiem stała się podróż do Anglii. Wybierając się busem całą rodziną do Anglii na wycieczkę, często martwimy się jak zniesiemy tak długa podróż. Jednak wielogodzinna jazda busem wcale nie musi być nudna i męcząca. Wybierając się w tak długą podróż, warto wybrać profesjonalna firmę, która zawiezie nas do miejsca docelowego. W komfortowym i luksusowym busie, podróż zdecydowanie będzie przyjemna.

Czytaj więcej

Przewóz paczek do Anglii

Nasze usługi transportowe prowadzone są w systemie Door to Door. Klientom oferujemy przewóz paczek z Polski do Anglii. Ich cena zależy od wagi oraz gabarytów danego przedmiotu. Im większy i cięższy przedmiot tym wyższy koszt.

Transportujemy wiele różnych paczek: od tych w rozmiarach standardowych, nieprzekraczających 30 kilogramów, aż po wielkogabarytowe ważące ponad 150 kilogramów. Transportujemy między innymi rowery, skutery, a także meble czy sprzęt RTV i AGD.

A jeśli planujecie przeprowadzkę za granicę, to w ramach przewozu paczek z Polski do Anglii pomożemy w przewiezieniu wszystkich rzeczy we wskazane miejsce. Przeprowadzka stanie się szybka i wygodna, a Wy nie będziecie musieli się martwić transportem rzeczy.

Mamy także ciekawą propozycję dla klientów, którzy wolą latać samolotem. Podczas gdy Wy będziecie cieszyć się komfortową podróżą, my zajmiemy się transportem Waszych bagaży pod wskazany adres. Dzięki temu nie musicie się martwić pozostałymi rzeczami.

Żeby skorzystać z naszych usług należy zaakceptować regulamin przewozu paczek z Polski do Anglii, zgodnie z którym w paczkach nie wolno umieszczać alkoholu, wyrobów tytoniowych, a także broni. Zakaz ten dotyczy wszystkich produktów akcyzowych.

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów transport już dziś!

 

 

Przewóz osób do Anglii

Profesjonalny przewóz osób na trasie Polska – Anglia – Polska flotą nowoczesnych busów! Zależy nam, żeby nasi klienci mogli podróżować w komfortowych warunkach, więc zapewniamy im wygodne siedzenia oraz dużą przestrzeń umożliwiającą wyciągnięcie nóg.

Wiemy, że długa podróż może być męcząca – nasze busy do Anglii zostały wyposażone w klimatyzację oraz odtwarzacze DVD, które powinny umilić czas spędzony w podróży.

Co więcej bus do Anglii posiada przestronny bagażniki, dlatego z łatwością pomieścimy i odpowiednio zabezpieczymy przewożone przez pasażerów walizki.

Transport busem z Polski odbywa się zgodnie z systemem Door to Door. Pasażerów odbieramy z domu w Polsce i zawozimy do większości lokalizacji w Wielkiej Brytanii. To szczególnie wygodne rozwiązanie dla klientów, którzy nie posiadają samochodu, ponieważ nie muszą się martwić dojazdem na miejsce zbiórki oraz późniejszym poruszaniem po Wielkiej Brytanii.

Nasze busy wyjeżdżają z Polski w każdy piątek, a z Anglii w niedzielę. Decydując się na przewóz, należy zapisać się wcześniej telefonicznie lub mailowo. Podczas takiej rozmowy ustalimy również jego cenę.

Po dokonaniu rezerwacji, wystarczy się już tylko spakować i czekać na kierowcę, który przyjedzie po Ciebie w umówionym terminie.

Lecisz samolotem? Przewieź bagaże busem

O firmie

Firma Lider Bus specjalizuje się w przewozie osób i paczek na trasie Polska-Anglia-Polska. Dokładamy wszelkich starań aby ,aby świadczone przez nas usługi transportowe były zawsze na najwyższym poziomie. Dlatego też odbieramy Państwa jak i paczki ze wskazanego miejsca i dowozimy pod żądany adres. Dbając o zadowolenie naszych klientów ceniących sobie szybką,bezpieczną i komfortową podróż posiadamy nowoczesne busy, którymi kierują wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy. Dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów i jesteśmy elastyczni w świadczeniu usług transportowych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.